Reklama

Reklama

Kolbuszowa. Wyjątkowy konkurs fotografii organizowany przez szkołę. Zrób zdjęcie jak z dawnych lat

Opublikowano: śr, 3 paź 2018 18:31
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Organizatorem konkursu "Niepodległa w obiektywie" jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kolbuszowej.

Reklama

Uczestnicy konkursu maja za zadanie wykonać fotografię przedstawiającą życie codzienne mieszkańców powiatu z lat 20-lecia międzywojennego, która wiernie odzwierciedli wskazany czas. - Można inspirować się oryginalnymi fotografiami  z tamtych lat znalezionymi w rodzinnych archiwach, Internecie, publikacjach prasowych itp. - wyjaśniają organizatorzy. 

Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:

  • Przedszkola oraz klasy I - VI szkół podstawowych – portret klasy, portret ucznia, zabawy i życie codzienne dzieci (dorośli mogą pojawić się na zdjęciach, ale głównym tematem powinny być dzieci i ich zwyczaje)
  • Klasy VII - VIII szkół podstawowych, III gimnazjum oraz szkoły średnie - życie mieszkańców miasta Kolbuszowa i okolicznych miejscowości w granicach powiatu (scenki z życia codziennego, rzemiosło, praca na roli, uroczystości państwowe i kościelne oraz portrety zwykłych ludzi, portrety państwowych i regionalnych postaci historycznych wzorowane na fotografiach lub obrazach) 
  • Dorośli: rodziny, stowarzyszenia, koła teatralne, świetlice  i wszystkie inne instytucje, które działają na terenie powiatu, a ich celem jest poprawienie jakości życia mieszkańców, przybliżanie kultury, sztuki itp. - życie mieszkańców miasta Kolbuszowa i okolicznych miejscowości w granicach powiatu (scenki z życia codziennego, rzemiosło, praca na roli, uroczystości państwowe i kościelne oraz portrety zwykłych ludzi, portrety państwowych i regionalnych postaci historycznych wzorowane na fotografiach lub obrazach) 

Wszystkie zdjęcia muszą być wykonane podczas trwania konkursu - od 25.09.2018 r. do 25.10.2018 r.

Szczegóły, wytyczne odnośnie jakości zdjęć, niezbędne zgody, dostępne są na stronie organizatora, czyli kolbuszowskiej "Jedynki".
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.