Reklama

Reklama

KOLBUSZOWA. Wraca temat zaśmiecanej ul. Janka Bytnara

Opublikowano: pt, 25 paź 2019 14:03
Autor:

KOLBUSZOWA. Wraca temat zaśmiecanej ul. Janka Bytnara - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek (24 października) w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej odbyło się kolejne spotkanie dotyczące czystości na tzw. kolbuszowskim Manhattanie. Wzięli w nim udział m.in. uczniowie placówki oraz policjanci.

Wprowadzenie strefy wolnej od dymu tytoniowego, zwiększenie liczby koszy na śmiecie oraz częstsze patrole policji i straży miejskiej na ulicy Janka Bytnara to m.in. efekt debaty społecznej, która odbyła się w marcu tego roku w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej.

- Wczoraj podczas spotkania ewaluacyjnego policjanci wraz z uczestnikami debaty podsumowali podjęte w tej sprawie działania. Wprowadzone zmiany mają służyć nie tylko bezpieczeństwu mieszkańców tej ulicy, ale również wszystkim innym, którzy będą korzystać z tej przestrzeni publicznej - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji. 

Swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące w/w wniosków zgłaszali uczestnicy spotkania. Nie zabrakło również głosów i opinii zgromadzonej młodzieży.

- W odpowiedzi ma wnioski mieszkańców oraz przedsiębiorców, ulica Janka Bytnara jest też regularnie patrolowana zarówno przez policjantów jak też strażników miejskich. W dalszych planach, na których realizację trzeba będzie poczekać jest również realizacja kolejnego wniosku tj. objęcie ulicy monitoringiem miejskim - dodaje przedstawicielka policji.

Więcej na ten temat w najbliższym numerze Korso. 

CZYTAJ TEŻ: Uczennica: Jak będą chcieli zapalić to wyjdą oknem, albo przeskoczą bramę
CZYTAJ TEŻ: Kolbuszowa. Pomysł na czystość na Manhattanie - palarnia dla uczniów ZST
CZYTAJ TEŻ: Mniej śmiecenia na Manhattanie. Uczniów pilnują nauczyciele

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  naczelny konfident

  patusy z zawodowy i technikum - czego innego sie spodziewaliacie? :)

 • 2 lata temu | ocena +2 / -0

  Beata

  A proszę zobaczyć jak młodzież zachowuje się rano przed zajęciami w ogródku jordanowskim koło szkoły podstawowej nr 1 Palą całymi grupami....gdzie jest straż miejska

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  Absolwent z mechatroników

  Getto jeszcze zróbcie. Pzdr z polibudy z fartem mordy z ZST