Reklama

KOLBUSZOWA. Wraca handel na "zielonym rynku". Co kupisz na targowisku przy Wolskiej?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

KOLBUSZOWA. Wraca handel na "zielonym rynku". Co kupisz na targowisku przy Wolskiej? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Decyzją burmistrza od przyszłego tygodnia, tzw. zielony rynek, zacznie działać na "starych zasadach". Z czym się trzeba liczyć?

Burmistrz informuje, że od 9 czerwca (wtorek) przywrócony zostaje handel na targowiskach na terenie gminy Kolbuszowa 

W myśl decyzji włodarza gminy przy ul. Zielonej sprzedawane będą produkty rolno-spożywcze, sadzonki warzyw, kwiatów i krzewów oraz drzew owocowych. Na ul.Wolskiej prowadzony handel będzie obejmował artykuły przemysłowe. Zakupy na plac targowym będzie można także zrobić w miejscowości Widełka. 

Należy pamiętać, że zgodnie z rozporządzeniem rady ministrów w sprawie wystąpienia stanu epidemii, trzeba będzie przestrzegać określonych zasad czy ograniczeń, jak i nakazów i zakazów. Do odwołania osoby przebywające w miejscu prowadzenia sprzedaży na straganie lub targowisku są zobowiązane nosić, podczas zakupu towarów lub usług, rękawiczki jednorazowe lub stosować środki do dezynfekcji rąk.

Trzeba pamiętać również o tym, że w obiektach handlowych i targowiskach, straganach nakłada się obowiązek zakrywania ust i nosa. Może to być przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki, czy też przyłbicy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE