Reklama

Reklama

Kolbuszowa. Utrudnienia związane z inwestycją na jednej z ulic. Burmistrz zwraca się do mieszkańców

Opublikowano: 2 sierpnia 2019 14:30
Autor:

Kolbuszowa. Utrudnienia związane z inwestycją na jednej z ulic. Burmistrz zwraca się do mieszkańców  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ostatnich dniach na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej pojawiło się ogłoszenie od szefa gminy. Czego dotyczyło?

Jak dowiadujemy się z treści komunikatu, mieszkańcy ul. Partyzantów będą musieli jeszcze jakiś czas radzić sobie z utrudnieniami związanymi z budową. Dotyczy to prowadzonych robót w związku z inwestycją przebudowy kanalizacji ogólnospławnej na system kanalizacji rozdzielczej.

Za wynikłe utrudnienia przedstawiciele gminy przepraszają. Proszą także o wyrozumiałość. Jak możemy przeczytać w komunikacie, planowany termin zakończenia pracy to koniec sierpnia. Wcześniej planowano zakończyć modernizację do 31 lipca.

Przypomnijmy, że w lipcu 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej została podpisana umowa na realizację prac. Inwestycja została wtedy podzielona na dwie części.Gmina zapłaci 9 263 533,17 zł za prace związane z:

* budową sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 9 220,10 m,
* budową przyłączy kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 2 156,90 m,
* budową sieci kanalizacji deszczowej o łącznej długości 3 884,00 m,
* odtworzeniem ulic kategorii KR2,
* odtworzeniem chodników i ciągów pieszo–jezdnych o nawierzchni z kostki brukowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    maks

    Który to już termin zakończenia?