Reklama

Kolbuszowa. Uszkodzony pojazd, zniszczony znak drogowy, a obok niego dwóch mężczyzn. Obaj pijani

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Uszkodzony pojazd, zniszczony znak drogowy, a obok niego dwóch mężczyzn. Obaj pijani  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (15 sierpnia) nad ranem na jednej z kolbuszowskich ulic. Uszkodzony pojazd, zniszczony znak drogowy, a obok niego dwóch mężczyzn zaniepokoiło przechodzącego obok mężczyznę, który powiadomił policję. Funkcjonariusze wylegitymowali znajdujących się obok opla mieszkańców gminy Cmolas. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj byli pijani.

O zdarzeniu powiadomił policję wczoraj około godz. 3.30  przypadkowo przechodzący mężczyzna.

- Z jego relacji wynikało, że idąc ulicą Jana Pawła II w Kolbuszowej zauważył stojący częściowo na jezdni i na chodniku samochód osobowy marki Opel Astra, a obok niego dwóch mężczyzn. Pojazd był uszkodzony i miał włączony silnik - informuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. 

 - Na znajdującej się obok wysepce był uszkodzony znak drogowy. Zgłaszający zainteresował się czy mężczyźni nie potrzebują pomocy i podszedł do pojazdu, wtedy poczuł od stojących mężczyzn alkohol. Powiadomił policję - dodaje rzeczniczka kolbuszowskich policjantów.


Pracujący na miejscu policjanci wylegitymowali mężczyzn. Okazali się nimi 28 i 27-letni mieszkańcy gminy Cmolas.

Jeden z mężczyzn twierdził, że wracając z pracy uderzył w wysepkę. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 28-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a drugi z mężczyzn blisko 1,5 promila.

Policjanci doprowadzili ich do komendy, a po wykonaniu czynności mężczyźni zostali zwolnieni. W sprawie trwają dalsze czynności.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE