Reklama

Kolbuszowa. Ulica Handlowa znów zamknięta

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Serafin

Kolbuszowa. Ulica Handlowa znów zamknięta - Zdjęcie główne

Prace na ul. Handlowej w Kolbuszowej zbliżają się ku końcowi. | foto Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po raz kolejny droga prowadząca do wielu firm zostanie zamknięta dla kierowców. Kiedy trzeba liczyć się z utrudnieniami?

Urząd Miejski w Kolbuszowej przekazał, że od czwartku (14 października) od godz. 15 do piątku (15 października) do godz. 5 ulica Handlowa w Kolbuszowej będzie zamknięta dla ruchu samochodowego. 

- Wykonawca robót drogowych, tj. Eurovia Polska S.A., planuje w tym czasie wykonywać roboty związane z ułożeniem warstwy ścieralnej nawierzchni asfaltowej. Nawierzchnia będzie wykonywana jednocześnie na obu pasach ruchu. Roboty będą prowadzone od strony ul. Towarowej w kierunku ul. Wiktora

- czytamy w informacji kolbuszowskiego magistratu. 

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin wykonania wyżej wymienionych robót może ulec zmianie.

Przebudowa ulicy Handlowej ma kosztował ponad 1,8 mln zł. Zakontraktowane prace dotyczyły przebudowy kanalizacji ogólnospławnej na system kanalizacji rozdzielczej, remont nawierzchni asfaltowej jezdni, przebudowę miejsc parkingowych, chodnika oraz zjazdów do działek przyległych.

Przedsięwzięciu towarzyszyć ma montaż oświetlenia ulicznego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy