Reklama

Reklama

Kolbuszowa. Uczniowie ZST zajęli I miejsce w finale II edycji ogólnopolskiego konkursu "Szkoła wolna od używek"

Opublikowano: pon, 2 lip 2018 11:30
Autor:

Kolbuszowa. Uczniowie ZST  zajęli I miejsce w finale II edycji ogólnopolskiego konkursu "Szkoła wolna od używek" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek, 15 czerwca, podczas finału II edycji konkursu "Szkoła wolna od używek" kolbuszowska młodzież z ZST tryumfowała. Zwycięski zespół pojechał do Warszawy zaprezentować swój projekt edukacyjny pt. "Kreatorzy Teraźniejszości". Pokazywał on zgubne skutki palenia papierosów i picia alkoholu.

Reklama

Podczas tegorocznej edycji Konkursu uczniowie z ZST w Kolbuszowej: Patryk Całka, Szymon Całka, Adrian Hałka, Filip Jagodziński, Mikołaj Łakomy, Łukasz Płaza, Fabian Skura, Tomasz Witas i Maksymilian Rudny wraz z nauczycielką Dorotą Markusiewicz, pedagogiem szkolnym Martą Posłuszny oraz koordynatorką działań Barbarą Szafraniec opracowali i wykonali projekt edukacyjny.

 

Tematem było przeciwdziałanie używaniu substancji psychoaktywnych. Projekt powstał w oparciu o wiedzę na temat zachowania się młodzieży w miejscach publicznych w Kolbuszowej, uzyskaną na podstawie wywiadów ze służbami porządkowymi miasta.

 

Na terenie Kolbuszowej pojawiły się tablice i plakaty informacyjne, wykonane przez uczniów. Grupa realizująca projekt wyszła na teren miasta z akcją informującą społeczeństwo.

 

Więcej w aktualnym Korso. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.