Reklama

Kolbuszowa. Uczennica liceum z koronawirusem

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Uczennica liceum z koronawirusem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od kilku dni uczniowie dwóch klas Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej, mają wprowadzony mieszany system nauczania.

W dzisiejszym (8 października) komunikacje wojewódzkiego sanepidu, po raz pierwszy zamieszczono informację o hybrydowy system nauczania klasy 2 cp oraz nauczaniu zdalnym klasy 2 dp. Pozostali wychowankowie kolbuszowskiego liceum mają zajęcia stacjonarne. 

 


 

Dariusz Fus, dyrektor kolbuszowskiego ogólniaka, wyjaśnia, że u jednej z uczennic stwierdzono zakażenie Covid-19. W związku z tą sytuacją, od 7 do 9 października w sumie 36 uczniów liceum, z dwóch klas drugich, przebywa na kwarantannie.

Cała 24-osobowa klasa ma wprowadzone nauczanie zdalne. Kolejnych 12 uczniów z klasy równoległej, którzy mieli zajęcia łączone z grupą, do której uczęszcza zakażona nastolatka, również skierowanych zostało na kwarantannę. W tym przypadku organizowane są zajęcia hybrydowe. 

 


TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE