Reklama

Kolbuszowa. Sieć Play wycofuje się z budowy masztu w środku osiedla

Opublikowano: sob, 30 mar 2019 21:00
Autor:

Kolbuszowa. Sieć Play wycofuje się z budowy masztu w środku osiedla - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Operator planował budowę masztu na osiedlu Siedmiograj, ul. Obrońców Pokoju, ul. Witosa oraz przyległych ulic. Na to nie zgodzili się mieszkańcy.

Nie chcieli oni pozwolić, aby w ich sąsiedztwie powstał maszt telefonii komórkowej. Jak wtedy podkreślali, nie byli przeciwni samej budowie obiektu. Wszystko rozgrywało się o jego lokalizację.

Nowa lokalizacja

Początkiem grudnia ubiegłego roku mieszkańcy Kolbuszowej wnieśli odwołanie od wydanej decyzji o lokalizacji celu publicznego. Odwołanie trafiło do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Tarnobrzegu.

Wtedy w sprawę zaangażował się radny Adam Kaczanowski, miał nadzieję, że ruchy, które wykonywał wraz z mieszkańcami, chociaż na jakiś czas wstrzymają dalsze decyzje. Inwestorowi zaproponowano inną lokalizację masztu - tereny przy cmentarzu komunalnym - na którą się jednak nie zgodził. 

Do rozpatrzenia 

Sprawą zajmowało się Kolegium Odwoławcze z Tarnobrzega, które 5 marca wydało decyzję, że uchyla i przekazuje do ponownego rozpatrzenia decyzję burmistrza Kolbuszowej z 22 listopada ubiegłego roku, w sprawie lokalizacji inwestycji na wspomnianej wcześniej działce. 

Jak się okazuje, w czasie gdy Samorządowe Kolegium Odwoławcze rozpatrywało tę sprawę, inwestor złożył pismo o wycofaniu przedmiotowego wniosku. Operator nie uzasadnił swojej decyzji o wycofaniu się z tej inwestycji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 lata temu | ocena +2 / -1

  M.K

  To sobie zmień sieć mi tam nic nie trzeszczy a i LTE w domu chodzi jak należy tylko nie z tej marnej sieci, a też mieszkam w południowej części miasta.

 • 3 lata temu | ocena +5 / -4

  Janusz

  Hurrraa! Demokracja wygrała ! Naród wyzwolony! P.S. Czemu ta Polska dalyj taka zacofana, ani LTE u mnie ni ma, nie słychać jak gadam za dobrze, jakieś trzask w słuchawcei, zasieng ino jedna kreska ! Na zachodzie to jest coś !