Reklama

Kolbuszowa. Policjanci kontrolowali sklepy z alkoholem na ul. Janka Bytnara

Opublikowano: pt, 17 maj 2019 13:18
Autor:

Kolbuszowa. Policjanci kontrolowali sklepy z alkoholem na ul. Janka Bytnara - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzielnicowy asp.szt. Krzysztof Woja wspólnie z przedstawicielami Urzędu Gminy oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kolbuszowej kontrolowali wczoraj (czwartek, 16 maja) punkty sprzedaży alkoholu znajdujące się w rejonie szkoły przy ul. Janka Bytnara w Kolbuszowej. Kontrola była wynikiem wniosków przekazanych przez mieszkańców ulicy na debacie społecznej.

W trakcie kontroli sprawdzano m.in. zgodność sprzedawanego alkoholu z przyznaną koncesją a także przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie przepisów, a także ustawą o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

- Kontrola jest odpowiedzią na jeden z wniosków zgłoszonych przez mieszkańców ulicy Janka Bytnara podczas debaty społecznej, która była organizowana 7 marca w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej, poświęconej problematyce zaśmiecania tej ulicy - relacjonuje podkom Jolanta Skubisz - Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. - Jak ustalono, w trakcie kontroli dwóch punktów nie stwierdzono nieprawidłowości - dodaje rzecznik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    blados

    Vooov - niesamowite!!!!