Reklama

KOLBUSZOWA. Pijany kierowca zatrzymany. Kto pomógł policjantom?

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Pijany kierowca zatrzymany. Kto pomógł policjantom? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie miał kierowca opla, który w niedzielę (8 grudnia) jeździł po ulicach Kolbuszowej. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenie innego kierowcy, który powiadomił policję.

Około godz. 16 dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o nietrzeźwym kierowcy opla, który znajdował się na ulicy Janka Bytnara w Kolbuszowej.

- Z informacji przekazanym przez zgłaszającego wynikało, że jadąc ulicą Jana Pawła II zauważył kierowcę opla, którego zachowanie wzbudziło jego podejrzenie. Kierowca nie sygnalizował wykonywanych manewrów podczas włączania się do ruchu i poruszał się bez wymaganego oświetlenia - mówi Jolanta Skubusz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

Mężczyzna pojechał za kierowcą opla, i kiedy ten zaparkował na ulicy Janka Bytnara w Kolbuszowej, powiadomił policję. Funkcjonariusze wylegitymowali 46-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego.

- Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,62  promila alkoholu w jego organizmie. Jak się również okazało opel nie posiadał aktualnych badań technicznych - dodaje oficer prasowy.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE