Reklama

KOLBUSZOWA. Ogródki piwne będą, ale kiedy?

Opublikowano: śr, 13 maj 2020 20:00
Autor:

KOLBUSZOWA. Ogródki piwne będą, ale kiedy?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa luzowanie gospodarki. Robi się coraz cieplej, czy mieszkańcy będą mogli skorzystać z ogródków na kolbuszowskim rynku?

W punkcie sprawy różne radni dopytują o tematy, które podsuwają im mieszkańcy. Na czwartkowych (7 maja) obradach sesji Rady Miejskiej w Kolbuszowej Józef Fryc zapytał o termin otwarcia ogródków

 Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, wyjaśnił, że trudno sobie wyobrazić, że spełniając wytyczne głównego inspektoratu sanitarnego, można by było uruchomić ogródki na rynku. - Jeżeli te wytyczne się zmienią i będzie taka możliwość, natychmiast przystępujemy do otwarcia ogródków - zapewnił włodarz. Dodał także, że magistrat taką decyzję musi poprzedzić zapytaniem ofertowym. - Na tę chwilę takiego zapytania nie przeprowadzaliśmy z uwagi na to, że trudno przeprowadzić zapytanie ofertowe, wyłonić chętnych, a później im powiedzieć sorry, ale nic z tego nie będzie. Musimy uzbroić się w cierpliwość, musimy być odpowiedzialni - podkreślił.

Szef gminy dodał, że władze dbają o to, aby przestrzegać wytycznych ministra zdrowia, GIS-u i zachowywać szczególną ostrożność, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE