Reklama

KOLBUSZOWA. Od poniedziałku tymi ulicami nie pojedziesz

Opublikowano: pt, 7 cze 2019 15:02
Autor:

KOLBUSZOWA. Od poniedziałku tymi ulicami nie pojedziesz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Powodem wyłączenia ulic z ruchu będzie rozpoczęcie robót odtworzeniowych nawierzchni asfaltowej. Wjazd na te nie będzie możliwy.

Zamknięcie ulic Słowackiego i Kazimierza Wielkiego/

Urząd Miasta Kolbuszowa informuje o czasowym zamknięciu ulic Słowackiego i Kazimierza Wielkiego od poniedziałku 10 czerwca godz. 8:00 do czwartku 13 czerwca godz. 20:00.

Powodem wyłączenia ulic z ruchu będzie rozpoczęcie robót odtworzeniowych nawierzchni asfaltowej. Wjazd na w/w ulice nie będzie możliwy.

Jednocześnie urząd informuje, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych, przedmiotowe prace zostaną przesunięte na inny termin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.