Reklama

KOLBUSZOWA. Od 14 kwietnia możesz zamówić zakupy do domu. Jak?

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Od 14 kwietnia możesz zamówić zakupy do domu. Jak?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pomysłów na zwiększenie bezpieczeństwa podczas zakupów szukają lokalni przedsiębiorcy. Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu w Kolbuszowej proponuje nową opcję zakupów.

Jak mówi Stefan Batory, prezes Zarządu Spółdzielni, ma to ułatwić funkcjonowanie w dzisiejszym czasie dla wszystkich. Zakupy będzie można zamówić, dzwoniąc pod numer 665 082 992, SMS-em lub na adres mailowy [email protected].

Transakcje będą wyłącznie bezgotówkowe, oznacza to, że będzie można płacić kartą lub Blikiem. - Ruszamy od 14 kwietnia - zaznacza prezes Batory.

Bezpłatny dowóz zakupionego towaru obejmuje obszar do 5 km. Poza tym obszarem (teren gminy Kolbuszowa) doliczona zostanie symboliczna dopłata 5 zł bez względu na ilość kilometrów.

Zamówiony towar dostarczony zostanie w dniu następnym w godzinach dopołudniowych- o czym powiadomimy telefonicznie zainteresowaną osobę. Minimalna kwota zamówienia 50 zł. 

To nie pierwsza taka akcja kolbuszowskich sklepikarzy. Jeden ze sklepów z Kolbuszowej Dolnej oferuje dowóz zakupów do swoich klientów. Także jeden z punktów w centrum Kolbuszowej umożliwia przesłanie listy zakupów i odebranie gotowych siatek z zakupami. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE