Reklama

Kolbuszowa. Nielegalna wycinka i prędkość

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Kolbuszowa. Nielegalna wycinka i prędkość - Zdjęcie główne

Mieszkańcy chętnie korzystają z mapy zagrożeń. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy nanieśli na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa kolejne zgłoszenia związane z powiatem kolbuszowskim. Co zostało potwierdzone, a co nie?

Potwierdzone przez funkcjonariuszy z KPP Kolbuszowa zostało przekraczanie dozwolonej prędkości w Majdanie Królewskim, Woli Rusinowskiej, Wilczej Woli, Lipnicy, Przyłęku, Trzęsówce i Cmolasie.


Ponadto stwierdzono niewłaściwą infrastrukturę drogową przy ul. 3-go Maja w Kolbuszowej. Niepotwierdzone natomiast pozostało przekraczanie dozwolonej prędkości w Kupnie i Raniżowie.

W weryfikacji przez policję natomiast jest nielegalna wycinka drzew w Ostrowach Baranowskich, niewłaściwa infrastruktura drogowa przy ul. Armii Krajowej w Kolbuszowej oraz spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym przy ul. Piłsudskiego w Kolbuszowej.

Mieszkańcy poinformowali także na mapie zagrożeń o przekraczaniu dozwolonej prędkości w Mechowcu i Kopciach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy