Reklama

Kolbuszowa. Nastoletni motocyklista ukrywał się przed policją. Chłopak został zatrzymany po dwóch dniach

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Nastoletni motocyklista ukrywał się przed policją. Chłopak został zatrzymany po dwóch dniach  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek, 16 marca, kolbuszowscy policjanci zatrzymali nastolatka, który dwa dni wcześniej uciekał przed funkcjonariuszami - najpierw na motocyklu a później pieszo.

W środę (14 marca) około godz. 19.30, dzielnicowi z KPP Kolbuszowa zauważyli na ul. Matejki motocyklistę, który jechał pod prąd i bez oświetlenia. Gdy ruszyli za nim, kierowca zawrócił i zaczął uciekać ulicą Obrońców Pokoju.

Motocyklista zajeżdżał drogę policyjnemu radiowozowi, wjeżdżał na chodnik i pasy zieleni. - W pewnym momencie, uciekając chodnikiem, stracił panowanie na motocyklem i uderzył w krawędź jednego z budynków wywracając się. Mężczyzna porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo ulicą Nowe Miasto. Policjanci pobiegli za nim, jednak w pewnym momencie stracili go z oczu - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

Mundurowi zabezpieczyli pozostawiony motocykl bez tablic rejestracyjnych i kask. Po dwóch dniach (16 marca) policjanci dotarli do kierowcy, którym okazał się 17-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa.

Chłopiec przyznał się do kierowania motocyklem i ucieczki przed policyjnym radiowozem. W sprawie trwają dalsze czynności.     

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE