Reklama

Kolbuszowa. Miasto rozbłyśnie na święta już niebawem

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Miasto rozbłyśnie na święta już niebawem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na ulicach pojawiły się już ozdoby świąteczne, to znak, że święta tuż-tuż. Kiedy rozbłysną pierwsze kolorowe światełka?

- Tradycyjnie 6 grudnia na Mikołaja wszystko zostanie włączone - dowiadujemy się z rozmowy z Andrzejem Andrysiem, zastępcą dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolbuszowej. 

Iluminacjami świetlnymi zostały udekorowane m.in. Plac Wolności, ulice Obrońców Pokoju, Piłsudskiego, 11 Listopada czy Rzeszowska.

- Przyozdobiliśmy ronda, jak i choinkę na Manhattanie oraz krzewy na Placu Wolności i przy komendzie policji. Staramy się co roku zmieniać scenariusz. Właścicielem ozdób jest urząd miejski i to od nich otrzymujemy potrzebne materiały. W przyszłym roku, jak wszystko się dobrze ułoży i gmina dokupi nowe ozdoby, będzie też zmiana kolorystyki - wyjaśnia Andryś, szef pionu usług komunalnych w ZGKiM. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE