Reklama

KOLBUSZOWA GÓRNA. Mieszkańcy mają dość

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA GÓRNA. Mieszkańcy mają dość - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy sołectwa i kierowcy mają już dość utrudnień związanych z budową ronda na drodze krajowej nr 9 w Kolbuszowej Górnej. Inwestycja została zakończona, ale wciąż nie można korzystać ani z drogi, ani z mostu.

Nasi Czytelnicy dopytują, kiedy w końcu nastąpi oficjalne otwarcie nowej drogi między "dziewiątką" a drogą wojewódzką. - Kiedy w końcu puszczą normalny ruch i zakończą te prace? - pyta niezadowolony Czytelnik. - Otwarcie miało być już kilka tygodni temu, wszystko jest tam skończone, a barierki nadal stoją - tłumaczy. Jak dodaje nasz rozmówca, mieszkańcy odsuwają barierki, aby móc przez most przejechać na drogę za rzeką. 

Co na to kierownik budowy? Jak mówi nam Andrzej Szpala, prace zostały zakończone na całej długości nowej drogi oraz na nowym rondzie. Dodaje również, że opóźnienia są spowodowane tym, że inwestor czeka na decyzję nadzoru budowlanego. Jako wstępną datę otwarcia podaje nam środę, 4 grudnia. 

O dokładnych parametrach i przepisach obowiązujących na nowej drodze napiszemy w następnym numerze naszego tygodnika Korso Kolbuszowskie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE