Reklama

KOLBUSZOWA. Festiwal z szantami

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Festiwal z szantami  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już po raz jedenasty Kolbuszowski Klub Turystyczny organizuje Kolbuszowski Festiwal Turystyczny. W tym roku odbędzie się on 22 i 23 listopada w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

W ramach tego wydarzenia odbędzie się IX Przegląd Piosenki Turystycznej oraz część podróżnicza. 

- Będziemy podróżować m.in. przez Afrykę i Azję, a w podróż zabiorą nas Piotr Pyrcz, Daniel Jakubowski i Kamila Kielar, zdobywczyni podróżniczego Kolosa w 2018 roku - mówi Paweł Michno, prezes KKT "Salamandra". 

Przegląd Piosenki Turystycznej skierowany jest do młodych uczestników z terenu województwa podkarpackiego. Organizatorzy zapraszają do wspólnego turystycznego śpiewania zarówno przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych i szkół średnich.

- Zgłoszenia do przeglądu przyjmujemy do 20 listopada - dodaje przedstawiciel klubu. Regulamin dostępny jest na stronach internetowych: salamandraturystyka.blogspot.com, sp2.kolbuszowa.pl oraz na stronie KKT "Salamandra" na Facebooku. 

Po przeglądzie obędzie się koncert zespołu Old Marinners (muzyka szantowa). Wstęp na cały festiwal jest bezpłatny. 

Organizatorami tego wydarzenia są: Kolbuszowski Klub Turystyczny "Salamandra", Hufiec ZHP Kolbuszowa im. Janka Bytnara, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przy współudziale Urzędu Miasta Kolbuszowa, Regionalnej Fundacji Rozwoju "Serce" i Nadleśnictwa Kolbuszowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE