Reklama

KOLBUSZOWA. Drzewa przy ZST już wycięte

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Drzewa przy ZST już wycięte  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Z terenu miasta zniknęły kolejne, zielone płuca - informuje nasz Czytelnik. - Niedługo dookoła nas będzie tylko beton - dodaje mężczyzna.

Mowa o drzewach, które rosły na działce Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej.

- Wniosek o usunięcie 13 sztuk drzew z terenu ZST podpisany przez dyrektor tej szkoły wpłynął 17 grudnia 2019 r do burmistrza Kolbuszowej - poinformował nas Kazimierz Kret, inspektor ds. ochrony środowiska w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. - W załączeniu została przesłana uchwała Zarządu Powiatu Kolbuszowskiego - dodał nasz rozmówca. 

Pozwolenie na wycinkę wydane zostało 9 stycznia tego roku. - Pragnę dodać, że to właściciel drzew zdecyduje o ich usunięciu - zaznaczył kierownik referatu. 

Taką decyzję ostatecznie podjęto i drzewa zostały wycięte. O planach dotyczących wycinki Józef Kardyś, starosta kolbuszowski, mówił podczas ostatniej sesji. Pisaliśmy o tym tutaj: 13 drzew do ścięcia w Kolbuszowej.

CZYTAJ TEŻ: Drzewa na Bytnara do ścięcia? Magistrat odpowiada
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE