Reklama

Kolbuszowa. Będzie nowy chodnik. Sprawdź, gdzie

Opublikowano: śr, 9 wrz 2020 08:06
Autor:

Kolbuszowa. Będzie nowy chodnik. Sprawdź, gdzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejna inwestycja w Kolbuszowej - tym razem na jednej z ulic miasteczka powstanie trakt dla pieszych. Prace mają zacząć się w tym roku.

7 września ogłoszono przetarg na rozbudowę drogi przy ulicy Siedmiograj od skrzyżowania z ul. Kossaka do skrzyżowania z ul. Krakowską. Powstanie tam nowy, jednostronny chodnik. Długość traktu dla pieszych wyniesie ok. 339 m.Prace, jakie wykonają robotnicy to wykonanie konstrukcji podbudowy i nawierzchni traktu dla pieszych z kostki brukowej. Dodatkowo istniejące zjazdy do działek przyległych na długości przebudowywanej drogi zostaną przebudowane.

Termin składania ofert w przetargu to 21 września, g. 10. Umowa zostanie zawarta z wybranym wykonawcą do 30 dni od tego terminu.
Nowy chodnik powstanie do 30 listopada tego roku.


 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.