Reklama

Klub radnych chce rozliczyć kolbuszowski magistrat

Opublikowano:
Autor:

Klub radnych chce rozliczyć kolbuszowski magistrat - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pismo w tej sprawie trafiło już na biurko burmistrza Jana Zuby.

W imieniu klubu radny "Samorząd to wspólna sprawa" Józef Fryc zwrócił się z prośbą do burmistrza Kolbuszowej, o podanie wykazu inwestycji. Samorządowcy chcą wiedzieć, na ile z nich jest już gotowa dokumentacja wraz z wydanymi pozwoleniami na budowę.

Chcą wiedzieć

Radnych interesuje wszystko, chcą w odpowiedzi usłyszeć o przedsięwzięciach kanalizacyjnych, drogowych z uwzględnieniem budowy chodników, oświetlenia na terenie gminy Kolbuszowa i innych, które oczekują na realizację. 

- Jakie są powody, dla których inwestycje, które posiadają wydane zezwolenie na budowę od dłuższego czasu nie są wprowadzane do kolejnych budżetów gminy, jeśli takie występują - czytamy w petycji klubu radnych. Samorządowcy oczekują, że w odpowiedzi pojawią się daty, w których wspomniane inwestycje uzyskały po raz pierwszy zezwolenie na budowę. 

Po co?

Odpowiedź szefa gminy pomoże radnym klubu "Samorząd to wspólna sprawa" w ocenieniu przedstawionego prowizorium budżetowego na rok 2020. Samorządowcy są również ciekawi, ile pieniędzy wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej z Urzędu Skarbowego z tytułu płaconych podatków. 

- Proszę o podanie ich z uwzględnieniem tytułu, jakiego dotyczą za 2018 rok i pierwsze półrocze 2019 roku - wyjaśnia Józef Fryc. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE