Reklama

Kłopotliwy wyjazd z targu

Opublikowano:
Autor:

Kłopotliwy wyjazd z targu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedświąteczne targowe poniedziałki, na wniosek sołtysa Huty Komorowskiej, mają przestać być zmorą kierowców. Wyjazd z ulicy Kozłowieckich na krajową "dziewiątkę" obiecuje usprawnić policja.

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Majdanie Królewskim (21 listopada) sołtys Huty Komorowskiej zwrócił się do obecnych na obradach policjantów. - Według mnie policja nie jest tylko od karania i pouczania, ale powinna przyczyniać się do poprawy bezpieczeństwa na drogach, w trybie udrażniania ruchu - stwierdził gospodarz sołectwa.
 
Upłynnić ruch
Przedstawiciel Huty Komorowskiej wyjaśnił, że ma na myśli skrzyżowanie drogi wojewódzkiej z krajową 9. Jak zaznaczył, szczególnie w dni targowe ciężko jest wyjechać z ul. Kozłowieckich i "wbić się" na ul. Tarnobrzeską. - Robi się korek, że ho, ho. Czy nie dałoby się, nie we wszystkie dni, ale np. w dni targowe przed Wszystkimi Świętymi czy Bożym Narodzeniem na przykład skierować tam patrolu policji, żeby to trochę to upłynnić? - dopytywał sołtys.

Więcej w 51 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE