Reklama

Kłopotliwy wyjazd z targu

Opublikowano: czw, 28 gru 2017 05:00
Autor:

Kłopotliwy wyjazd z targu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedświąteczne targowe poniedziałki, na wniosek sołtysa Huty Komorowskiej, mają przestać być zmorą kierowców. Wyjazd z ulicy Kozłowieckich na krajową "dziewiątkę" obiecuje usprawnić policja.

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Majdanie Królewskim (21 listopada) sołtys Huty Komorowskiej zwrócił się do obecnych na obradach policjantów. - Według mnie policja nie jest tylko od karania i pouczania, ale powinna przyczyniać się do poprawy bezpieczeństwa na drogach, w trybie udrażniania ruchu - stwierdził gospodarz sołectwa.
 
Upłynnić ruch
Przedstawiciel Huty Komorowskiej wyjaśnił, że ma na myśli skrzyżowanie drogi wojewódzkiej z krajową 9. Jak zaznaczył, szczególnie w dni targowe ciężko jest wyjechać z ul. Kozłowieckich i "wbić się" na ul. Tarnobrzeską. - Robi się korek, że ho, ho. Czy nie dałoby się, nie we wszystkie dni, ale np. w dni targowe przed Wszystkimi Świętymi czy Bożym Narodzeniem na przykład skierować tam patrolu policji, żeby to trochę to upłynnić? - dopytywał sołtys.

Więcej w 51 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 4 lata temu | ocena +0 / -0

  drogowiec

  Ten zakręt w Hucie na Komorów trzeba odsłonić i wywalić te płoty drewniane bo nie ma widoczności, albo jakie lustro postawić. Radny Franusz...niech się pochyli nad problemem. Strach podjeżdżać do osi jezdni i czekać na skręt w lewo na tory.

 • 4 lata temu | ocena +1 / -0

  Wicewójtowa

  Jakby przenieść dom byłego proboszcza i jego żony o kilka metrów można by było zrobić drugi pas wjazdowy. Zawsze to coś ...

  • 4 lata temu | ocena +1 / -0

   rondo dk9

   dziedzic gminy ma opanowany system w tle specustawy drogowy jak za złotówke pozbawić mieszkańców majątku tylko czy ma w tym interes ? skoro to droga krajowa

  • 4 lata temu | ocena +1 / -3

   Janek

   A ciebie ksiądz molestował czy co ze masz taką obsesję na punkcie proboszcza?

   • 4 lata temu | ocena +1 / -1

    Wójt

    Nie znasz tematu to się nie wypowiadaj , akurat wasz proboszcz ma dwoje dzieci wybudowanych w stronach z których pochodzi jego żona , tzn okolice Rabki. Wszyscy o tym wiedzą tylko zaczadzeni nie i zaklinają rzeczywistość ...