Reklama

Kilka tysięcy osób bez wody. Doszło do uszkodzenia wodociągu w Kolbuszowej [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Kilka tysięcy osób bez wody. Doszło do uszkodzenia wodociągu w Kolbuszowej [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

Wody nie ma w kilki miejscowościach. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy części Kolbuszowej, Kolbuszowej Górnej oraz Kłapówki nie mają wody. Dzisiaj (piątek, 28 kwietnia) przed południem doszło do awarii wodociągu w trakcie prac związanych z budową nowej drogi.

Wody nie ma część mieszkańców Kolbuszowej Górnej (po lewej stronie DK9), Kłapówki oraz części dzielnicy handlowej w Kolbuszowej. Mieczysław Skowron z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolbuszowej wyjaśnia, że doszło do uszkodzenia wodociągu na ul. Wiktora. 

- Na miejscu pracuje już spawacz. W ciągu godziny awaria powinna zostać usunięta. Mamy nadzieję, że w tym czasie to nastąpi

- mówi przedstawiciel ZGKiM w Kolbuszowej.

Do uszkodzenia wodociągu doszło w trakcie prac związanych z budową nowej drogi. O tym zadaniu pisaliśmy w materiale: Łącznik ulic Ruczki i Wiktora nabiera kształtów. Buduje się nowy odcinek drogi w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Uszkodzona rura nie była zaznaczona na mapach. Wody nie ma w nieruchomościach znajdujących się w Kolbuszowej przy ul. Wiktora, Handlowej, Towarowej, w Kolbuszowej Górnej od nr 1 do nr 324B oraz w Kłapówce, Weryni 209, 209a, a takżę w Widełce od nr 832 do nr 835f.

AKTUALIZACJA z godz. 13.05
Uszkodzony fragment wodociągu został naprawiony. Woda niebawem powinna pojawić się w kranach mieszkańców Kolbuszowej Górnej, Kłapówki i Kolbuszowej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy