Reklama

Kilka osób słucha Radia Cmolas. Ta audycja ich szczególnie interesuje

Opublikowano:
Autor:

Kilka osób słucha Radia Cmolas. Ta audycja ich szczególnie interesuje  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radia Cmolas, które od kilku miesięcy nadaje w internecie, słucha na bieżąco kilka osób. Czy w najbliższym czasie Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie przewiduje wznowienie audycji przez fale radiowe?

Obecnie Radio Cmolas emituje audycje drogą internetową od godz. 8 do godz. 21. W programie rozgłośni są wiadomości lokalne, muzyka, transmisja nowenny i mszy świętej, słuchowisko radiowe dla dzieci oraz koncert życzeń. 

- Codzienne audycje radiowe na bieżąco słucha kilka osób - informuje Edyta Kus-Mokrzycka, dyrektor SOK-u - Natomiast transmisje mszy św. kilkadziesiąt - opisuje sytuację radia szefowa domu kultury.   

Jak się okazuje, ośrodek kultury nie przewiduje w najbliższym czasie nadawania audycji drogą radiową. - Wieża radiowa nadaje się do fizycznej kasacji - tłumaczy dyrektor. Jak dodaje, budowa nowej wieży nadawczej, wymiana radiostacji, urządzeń studia radiowego wymaga również wykonania prac projektowych, co w sumie przekroczy 200 tys. zł. - To przy trudnej sytuacji budżetu gminy Cmolas w najbliższym czasie jest niemożliwe - kwituje Edyta Kus-Mokrzycka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE