Reklama

Kierowca zabił dwa konie na krajowej drodze nr 9 i uciekł. Policja o wczorajszym wypadku w Hadykówce [ZDJECIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wczoraj (piątek, 31 grudnia) w Hadykówce,a drodze relacji Kolbuszowa - Tarnobrzeg, doszło wypadku z udziałem samochodu i koni. Kierowca nieznanego pojazdu potrącił zwierzęta i uciekł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło około godz. 22. Ewelina Wrona, przedstawicielka Podkarpackiej Policji poinformowała, że stado koni wcześniej spłoszyło się i biegało po okolicznych wioskach.

Dwa z nich wybiegły na DK9 w Hadykówce, gdzie zostały śmiertelnie potrącone. O tym pisaliśmy we wczorajszym artykule: Zabite konie na krajowej drodze nr 9 w Hadykówce. Droga zablokowana [ DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Marek Olszowy, powiatowy lekarz weterynarii poinformował nas, że przyczyną spłoszenia i ucieczki koni były najprawdopodobniej huki petard i fajerwerków. Jeden z koni zginął na miejscu. Drugi decyzją weterynarza, który przyjechał do Hadykówki, został uśpiony ze względu na odniesione po wypadku obrażenia. 

Aktualnie trwają czynności policji, która poszukuje kierowcy, który potrącił zwierzęta. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE