Reklama

Kawałek po kawałku

Opublikowano:
Autor:

Kawałek po kawałku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeszcze w tym roku przewidziana jest kontynuacja chodnika w tej miejscowości. Z inwestycji cieszy się przede wszystkim radny Julian Kłoda.

- Ludzie już zauważają poprawę. Panie chodzą z pieskami na spacery i wszyscy mówią, że jest bezpieczniej. Dla naszej wioski jest to takie zadanie priorytetowe, dlatego bardzo się cieszymy, że ten chodnik powstaje, chociaż kawałeczkami – mówił na ostatniej sesji (29 września) samorządowiec z Kupna. Radny wykorzystał okazję i zapytał burmistrza, czy jest przewidywana kontynuacja deptaku. - Jakby pan burmistrz mógł zdradzić plany na przyszły rok, to bardzo bym prosił o informację na ten temat – dociekał Julian Kłoda.

Jan Zuba zaznaczył, że jeszcze w tym roku mieszkańcy Kupna mogą się spodziewać wykonania kolejnego odcinka chodnika. - Już jest przygotowany przetarg – oznajmił włodarz gminy. Zaznaczył też, że budżet na przyszły rok będzie dopiero tworzony, trudno więc mówić o jakiś konkretnych planach. - Będziemy jednak chcieli zapisać środki finansowe, żeby ten chodnik kontynuować. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo przy drodze powiatowej, bardzo ruchliwej, jest tam bardzo istotne – powiedział Jan Zuba.

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE