Reklama

Kartki wyruszyły w Polskę

Opublikowano:
Autor:

Kartki wyruszyły w Polskę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedszkole Publiczne nr 3 w Kolbuszowej przystąpiło do ogólnopolskiego programu „Pocztówkowe Przedszkole”. Maluchy odwiedziły już pocztę i wysłały kartki do różnych zakątków Polski.

- Widokówki z naszego miasta trafią do przedszkoli w najdalszych zakątkach Polski, od gór aż po Bałtyk – wyjaśnia Kornelia Żak z kolbuszowskiej „Trójki” i dodaje: - Dzieci na początku wspólnie sprawdziły na mapie, gdzie znajdują się wybrane miejscowości, udekorowały kartki, nakleiły znaczki pocztowe, a następnie wspólnie udały się na pocztę, aby je wysłać. Teraz przedszkolaki z niecierpliwością oczekują kartek zwrotnych.

Program „Pocztówkowe Przedszkole” ma na celu popularyzowanie wśród najmłodszych już dość zapomnianych form komunikacji, takich jak pocztówka czy list. Ważne jest też to, że przedszkola z różnych stron Polski mogą ze sobą nawiązać współpracę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE