Reklama

Karolek Pacyna z Zarębek nadal potrzebuje naszej pomocy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: B. Posłuszny

Karolek Pacyna z Zarębek nadal potrzebuje naszej pomocy - Zdjęcie główne

Mały Karolek z Zarębek wciąż potrzebuje naszej pomocy. | foto B. Posłuszny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Karol Pacyna, niespełna dwuletni chłopczyk z Zarębek (gm. Kolbuszowa), walczy o zdrowie. Na operację jego serca w Stanach Zjednoczonych potrzeba ponad 600 tys. zł. Zbiórka pieniędzy nadal trwa.

Śmiertelnie niebezpieczna choroba sprawia, że codziennie rodzice boją się życie swojego dziecka. - Nasz synek zmaga się z wadą serca pod postacią skrajnego zespołu Ebsteina. Karolek ma duży ubytek międzyprzedsionkowy typu II - dwa małe mięśniowe ubytki międzykomorowe - opisują chorobę rodzice. 

Gdy po raz pierwszy usłyszeli, z czym przyszło im walczyć, nie mieli pojęcia, co może przynieść przyszłość. Dziś wiedzą, że nie mogą się poddać i z całych sił walczą o swojego synka. 

Zdrowie Karola najważniejsze 

Karolek, mimo choroby, jest dzieckiem dość ruchliwym, uśmiechniętym.

- Widzimy jednak nawet przy piciu mleka, że wysiłek z tym związany sprawia, że się poci. Chcemy leczyć naszego synka u najlepszych specjalistów, jednak to wiąże się często z ogromnymi wydatkami. Dlatego też zdecydowaliśmy się prosić o pomoc. Dla nas nie ma nic ważniejszego od zdrowia Karolka

- zaznaczają kochający go rodzice. 

Wciąż potrzeba pomoc dla Karolka 

Na operację Karola, która ma odbyć się w Stanach Zjednoczonych, potrzeba aż 623 392,47 zł. Jak poinformowała Ela Pacyna, mama Karola, na tę chwilę z wszystkich zbiórek czy licytacji, które odbywają się na Facebooku, kiermaszach i innych wydarzeń, udało się zebrać ponad 200 tys. zł. To wciąż mało, stąd ponowny apel rodziców o wsparcie finansowe. 

Aby wesprzeć rodzinę, należy wejść na stronę siepomaga.pl i w wyszukiwarce wpisać hasło: By serduszko wciąż mogło bić... Karolek czeka na Twoją pomoc!

Możesz też wpłacić pieniądze wysyłając SMS

  • Numer: 75365
  • Treść: 0241083

Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)

Możesz dołączyć także do grupy na Facebooku, w której odbywają się licytacje. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy