Reklama

Już niebawem VII Festiwal Żywej Muzyki w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Już niebawem VII Festiwal Żywej Muzyki w Kolbuszowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W pierwszą niedzielę sierpnia (2.08) w sali i plenerze Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej odbędzie się kolejna edycja koncertu pieśni ludowej. Co przygotował dla nas organizator?

Festwial będzie się składał z dwóch części:

  • 9.00 - wykład prowadzony przez wybitnych naukowców z zakresu etnomuzykologii i folklorystyki w sali widokowej w MDK. Poprowadzą go: prof. dr hab. Bożena Muszkalska, mgr Magdalena Tejchma, dr hab. Tomasz Nowak i dr Jacek Jackowski. Wziąć udział może każdy zainteresowany
  • 14.00 - konkurs dla kapel i instrumentalistów. Ta część odbędzie się w plenerze przy MDK

- Festiwal jest jednym z najciekawszych regionalnych wydarzeń muzycznych, którego celem jest ochrona niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Podczas imprezy występują najlepsze kapele i muzykanci z terenu Podkarpacia, lubelskiego i wschodniej małopolski - jak możemy wyczytać z informacji na stronie MDK.


Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Regulamin i kartę zgłoszeń do konkursu znajdziesz TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE