Reklama

Jutro, 28 lutego, w Raniżowie odbędzie się sesja rady gminy. Sprawdź, o czym będą dyskutować samorządowcy

Opublikowano: śr, 27 lut 2019 11:21
Autor:

Jutro, 28 lutego, w Raniżowie odbędzie się sesja rady gminy. Sprawdź, o czym będą dyskutować samorządowcy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W najbliższy czwartek (28 lutego) odbędzie się w Raniżowie sesja Rady Gminy Raniżów.

W proponowanym porządku obrad znalazło się 11 punktów, w tym podjęcie sześciu uchwał. Samorządowcy będą dyskutować m. in. w sprawie zarządzenia wyborów sołtysów w gminie Raniżów. Podejmą też uchwałę w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu przez gminę Raniżów.

Radni wezmą na barki także temat ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie gminy Raniżów oraz ustalenia zasad usytuowania punktów ich sprzedaży.

Samorządowcy będą obradować też nad sprawozdaniem z bieżącej działalności wójta i Urzędu Gminy w Raniżowie. Będą mieli także okazję na poruszenie spraw różnych.

Początek obrad o godzinie 16, w sali byłego kina w Raniżowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.