Reklama

Jubileuszowa tajemnica

Opublikowano:
Autor:

Jubileuszowa tajemnica - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już po raz dziesiąty Zespół Szkół Specjalnych oraz Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Iskierka” w Kolbuszowej Dolnej były organizatorami Wojewódzkiego Konkursu Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia”.

Konkurs z roku na rok cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji padł nawet rekord – udział w zmaganiach wzięła młodzież z 16 ośrodków i warsztatów terapii zajęciowej. - Liczba wykonawców świadczy o niesłabnącym zainteresowaniu imprezą w naszym regionie i spełnieniu podstawowych celów konkursu, jakimi są poznawanie bogatej polskiej tradycji kolędniczej, uwrażliwienie młodych ludzi na jej piękno i jeszcze większe rozbudzenie ruchu i śpiewu kolędowego w naszym mieście i województwie - mówią koordynatorzy konkursu.

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE