Reklama

Cztery nowe figurki krokodyli w Kolbuszowej. Znajdziesz je też na naszej mapie [ZDJĘCIA-MAPA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Cztery odlewane figurki krokodyla ustawiono w pobliżu rzeki Nil w Kolbuszowej. Gady, sporo mniejsze od tego znajdującego się na kolbuszowskim rynku, różnią się od siebie wyglądem.

Tak jak zapowiadaliśmy, w Kolbuszowej stanęły kolejne figury kojarzonego z miastem gada. Zostały one wykonane w ramach dużej inwestycji, jaką jest budowa bulwarów nad Nilem. 

Prace o wartości ponad 4,4 mln zł są na ukończeniu. Za tę kwotę wykonane zostały m.in. ścieżki dla pieszych i rowerzystów oraz fontanna. Zakupiono scenę plenerową i na nowo urządzono skwer znajdujący się naprzeciwko budynku komendy policji. 

Gdzie można znaleźć cztery małe krokodyle? Ten najbardziej widoczny stanął przy wejściu na teren Ogródka Jordanowskiego. 

 

 - Wygląda trochę jak krzyżówka szczura z krokodylem

- stwierdził jeden z internautów, zwracając również uwagę na łapę gada.

- Tak jakby była złamana

- dodał.

Kolejne dwa krokodyle znajdziemy na odcinku od sceny plenerowej po parking przy cmentarzu. Czwarty z gadów ustawiony został niedaleko globusu - na skwerze naprzeciwko Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy