Reklama

Jesienią 5. edycja konferencji Kolbuszowa 2.0 |NASZ PATRONAT|

Opublikowano: pon, 5 sie 2019 11:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od pewnego czasu Kolbuszowa kojarzona jest nie tylko jako polskie miasto nad Nilem. Okazuje się, że osoby z całej Polski, związane zawodowo z marketingiem internetowym również tę miejscowość. Wszystko za przyczyną konferencji o nazwie Kolbuszowa 2.0 - wydarzenia organizowanego dla osób, których praca lub działalność są związane z internetem.

Kolbuszowa 2.0 to konferencja, na którą zjeżdżają się ludzie z całego kraju. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest Paweł Kosmala. Sam siebie określa jako “miłośnika internetów” i to właśnie owocem tej pasji jest Kolbuszowa 2.0.

- Pierwsza edycja tego wydarzenia miała miejsce w lutym 2018 roku. Początkowo miało to być spotkanie w luźnej atmosferze, przewidziane na niewielką ilość osób - wspomina Paweł Kosmala

Promocja w internecie 

Niespodziewanie okazało się, że zapotrzebowanie na wiedzę z dziedziny e-commerce (handlu elektronicznego) i działań marketingowych prowadzonych w sieci jest ogromne. Ze spotkania planowanego na 30 osób wyrosła konferencja na której stawiła się ponad setka osób głodnych wiedzy. Zaproszeni prelegenci, specjaliści w swoich dziedzinach podzielili się wiedzą odnośnie promocji firmy w internecie.

- Debiutanckie wydarzenie spotkało się z optymistycznym odbiorem i doczekało się kolejnych edycji. 11 października tego roku odbędzie się już piąta edycja konferencji w Kolbuszowej - zapowiada nasz rozmówca. 

Prelekcje najlepszych specjalistów

Powodem tego, że na konferencję Kolbuszowa 2.0 zjeżdżają ludzie z całej Polski, jest możliwość wysłuchania co do powiedzenia mają cenieni specjaliści, zaproszeni w roli prelegentów.

- Do każdego wydarzenia dobierani są tak, aby zapewnić słuchaczom szeroki wachlarz wiedzy i aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie - mówi Paweł Kosmala. 

Dla kogo jest ta konferencja?

W poruszanej tematyce odnajdą się osoby zajmujące się zawodowo marketingiem, pracujące w sklepach internetowych, agencjach reklamowych, ale nie tylko. Skorzystają również osoby chcące samodzielnie zadbać o swoją stronę internetową, oraz promocję firmy w internecie.

Program konferencji konstruowany jest tak, aby zadowolić zarówno zaawansowanych uczestników, jak i trafić do tych którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży internetowej. Kolbuszowa 2.0 to także możliwość nawiązania cennych kontaktów.

Piąta edycja Kolbuszowa 2.0

Jesienią szykuje się kolejna, 5 edycja tego wydarzenia, która odbędzie się 11 października. Znana jest już część prelegentów.

W tej roli pojawią się między innymi: Anna Ledwoń-Blacha, specjalistka mediów społecznościowych, Ewelina Podrez, specjalistka optymalizacji stron i pozycjonowania aplikacji mobilnych. Pojawi się również Marek Jankowski, autor podcastu Mała Wielka Firma, gdzie radzi przedsiębiorcom jak rozwijać swój biznes.

Więcej szczegółów podamy wkrótce.


Dla Czytelników naszego portalu będziemy mieć niespodziankę - bilety na to wydarzenie
Patronat medialny: Korso Kolbuszowskie oraz Korso24.pl
Zdjęcia: TwojKadr.com i promo hero - video photography 
 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.