Reklama

Jazda pod wiaduktem na ślepo?

Opublikowano:
Autor:

Jazda pod wiaduktem na ślepo? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Czy wiadukt w Widełce na pewno jest już prawnie oddany do użytku? - takie pytanie zadał nam Czytelnik, który zadzwonił do nas w piątek (17 lutego). Mężczyzna skarżył się na niedoskonałości i braki, które nowa infrastruktura posiada. Czy miał rację?

 - Czy ten wiadukt jest oddany do użytku, czy nie? Według mnie, jak tam przejeżdżam, to brakuje znaku informującego o wysokości pojazdu, który może tam przejeżdżać - mówił zdenerwowany kierowca. 
Mam sam mierzyć 

- Chodzi mi o tak zwany znak "zakaz wjazdu pojazdu o wysokości powyżej". Takiego znaku nie ma. Jestem kierowcą, często tamtędy przejeżdżam i nie widzę tego znaku, odkąd wiadukt został naprawiony. Może władze czekają na to, aż następny pojazd się tam wbije i zwali ten wiadukt?! - pytał nasz rozmówca. - Czy jak jadę większym samochodem, to mam się zatrzymać i mierzyć, czy mogę przejechać, czy nie? To przecież powinno być podane! - grzmiał mężczyzna.

Więcej w 8 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE