Reklama

Jasełka dla dziadków

Opublikowano:
Autor:

Jasełka dla dziadków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Maluchy z Niepublicznego Przedszkola Ochronka św. Józefa w Cmolasie świętowały już uroczystość Dnia Babci i Dziadzia. Specjalnie na tę okazję przedszkolaki wystawiły jasełka.

Chociaż święto naszych kochanych babć i dziadków przypada za kilka dni (21 i 22 stycznia), to najmłodsi z Niepublicznego Przedszkola Ochronka św. Józefa w Cmolasie postanowili uczcić to wyjątkowe wydarzenie nieco wcześniej. W niedzielę (8 stycznia) przedszkolaki z rodzicami wzięli udział we mszy świętej, podczas której maluchy recytowały modlitwę wiernych. Po wspólnej modlitwie wszyscy udali się do Samorządowego Ośrodka Kultury, gdzie przyszedł czas na część artystyczną. Przybyłych gości powitała Siostra Dyrektor Barbara Góra, a następnie wystąpiły przedszkolaki, prezentując „Jasełka”. Następnie dzieci złożyły życzenia, odśpiewały gromkie „Sto lat” Kochanym Babciom i Dziadziom oraz wręczyły upominki. Uroczystość uświetnił występ muzyczny braci Kosiorowskich z Cmolasu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE