Reklama

Jak zadecydował Ryszard Zieliński? Zrezygnuje czy będzie dalej kierownikiem basenu w Kolbuszowej?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Jak zadecydował Ryszard Zieliński? Zrezygnuje czy będzie dalej kierownikiem basenu w Kolbuszowej? - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ryszard Zieliński i Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej są już po rozmowach. Jaka jest ostateczna decyzja kierownika kolbuszowskiej pływalni? Czy zostanie na swoim stanowisku, czy podtrzyma swoją rezygnację?

W czerwcu pojawiły się informacje o rezygnacji Ryszarda Zielińskiego z funkcji kierownika basenu Fregata w Kolbuszowej.

O wcześniejszych planach kierownika Zielińskiego, piszemy tutaj: Nowe sauny i komora solna. Co jeszcze ma powstać w kolbuszowskiej pływalni?

W tej sprawie skontaktowaliśmy się wtedy z Ryszardem Zielińskim. Dopytywaliśmy, czy prawdą jest, że złożył rezygnację?

- Tak, ale nie chce tej sprawy jeszcze komentować

- mówił wówczas kierownik. 

Jak dodał, złożył rezygnację, którą przekazał do biura podawczego. W piątek (25 czerwca) odbyła się rozmowa burmistrza Jana Zuby z kierownikiem Ryszardem Zielińskim.

- Daliśmy sobie czas do 19 lipca na ostateczne decyzje

- powiedział wtedy Jan Zuba.

Do tego czasu szef Fregaty, miał piastować swoje stanowisko jak do tej pory. Włodarz podkreślał, że dobro instytucji publicznej jest najważniejsze. Mowa o obsłudze klientów krytej pływalnie, zapewnienie bezpieczeństwa i porządku, to są cele, przed którymi stoją wszyscy pracownicy jak i kierownictwo. - Szukamy rozwiązania, które będzie najlepsze dla wszystkich. Nie jest to jednak takie proste, bo zawsze najtrudniejsze są problemy ludzkie. 

Jaki jest finał rozmów? 

- Ryszard Zieliński pozostaje kierownikiem basenu. Wycofuje swoją rezygnację. Dalej będzie pracował dla dobra pracowników i klientów 

- podsumował Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy