Reklama

Jak wygląda sytuacja finansowa fundacji? Pyta Józef Fryc

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Jak wygląda sytuacja finansowa fundacji? Pyta Józef Fryc  - Zdjęcie główne

O sytuację fundacji dopytywał rady Józef Fryc.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Czy odbyło się spotkanie z udziałem przewodniczącego rady miejskiej odnośnie sytuacji finansowej Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej? - dopytywał radny.

Podczas zebrania komisji rewizyjnej radny Józef Fryc pytał o sytuację fundacji. Burmistrz Jan Zuba wyjaśnił, że nie odbyło się spotkanie w tej sprawie.

Włodarz dodał, że fundacja otrzymała prolongatę (przedłużenie) na spłatę składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Burmistrz zapewnił, że takie spotkanie zostanie zaplanowane.

- Zgodnie z przepisami do końca czerwca zostanie przedstawione sprawozdanie z działalności gospodarczej. W tym czasie okaże się, jaka jest sytuacja na fundacji

- powiedział Krzysztof Wilk, przewodniczący rady miejskiej.

Co jeżeli wynik będzie pod kreską? 

- To rada będzie miała prawa podjąć stosowne działania

- zapowiedział szef prezydium. O czym zadecydują radni? Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy