Reklama

Jak po autostradzie

Opublikowano:
Autor:

Jak po autostradzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy przysiółka Wojków doczekali się drogi bez dziur i nierówności.

Zgodnie z zapowiedziami wykonany został nowy fragment drogi powiatowej prowadzącej do Kłapówki. Inwestycję w całości sfinansowano z budżetu powiatu kolbuszowskiego. Za położenie asfaltu na prawie kilometrowym odcinku oraz utwardzeniu poboczy zapłacono 333 tys. zł.

Z nowej nawierzchni zadowoleni są mieszkańcy Wojkowa, chociaż jak przyznają, odczuwają lekki niedosyt. - Teraz jest niebo a ziemia, porównując stan drogi przed i po remoncie - mówi pani Agnieszka. - W lutym asfalt, który rozsadził mróz, można było zbierać grabkami, a dziury, które powstawały na drodze, trzeba było omijać slalomem. Teraz się jedzie jak po autostradzie, szkoda tylko, że tak mało tego nowego asfaltu położyli. Po kolejnej zimie pewnie trzeba będzie zbierać asfalt też na naszej drodze, ale w innym miejscu - dodaje kobieta.

Więcej w 27 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE