Reklama

Jak nazwać ulice w Cmolasie i w Dąbrówce? Trwają konsultacje. Zainteresowanie mieszkańców jest niewielkie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwają konsultacje społeczne w sprawie nazw ulic w Cmolasie i w Dąbrówe. Czasu na wyrażenie swojego zdania jest coraz mniej. Do nazwania jest ponad 60 ulic.

Konsultacje rozpoczęły się 8 sierpnia i potrwają do 22 sierpnia. Mogą z nich wziąć udział pełnoletni mieszkańcy sołectw Cmolas i Dąbrówka. Na 1 sierpnia tego roku jest to łącznie 2398 osób (Cmolas - 2235 i Dąbrówka - 163).

Ankietę można pobrać ze strony gminy cmolas.pl lub otrzymać ją w sekretariacie urzędu. Wydrukowany i wypełniony formularz należy wrzucić do urny umieszczonej na pierwszym piętrze budynku Urzędu Gminy Cmolas. Uzupełnioną ankietę można będzie również wysłać na adres mailowy: [email protected] 

- Na razie zainteresowanie jest niewielkie

- przyznaje Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas. 

Na skrzynkę mailową urzędu wpłynęły do tej pory trzy ankiety. Nie wiadomo, ile trafiło do urny w urzędzie. 

Ostateczną decyzję, jakie nazwy będą nosić poszczególne ulice, podejmą jednak radni najprawdopodobniej we wrześniu. Mają oni wziąć pod uwagę wszystkie głosy mieszkańców. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy