Reklama

Jak ciekawie spędzić czas – gdzie pojechać, co zobaczyć?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zapraszam do lektury i galerii zdjęć – co tydzień będę regularnie prezentował opisy ciekawych miejsc, które odwiedziłem podróżując po Polsce. Zamierzam przybliżać wybrane atrakcje naszego kraju, warte polecenia nie tylko na najbliższą majówkę, ale i na zbliżający się wielkimi krokami sezon wakacyjny.

Co ważne, wszystkie te obiekty zwiedziłem osobiście. Zapoznałem się z ich historią, będąc pod wrażeniem ich atrakcyjności i niezaprzeczalnego uroku – co za każdym razem udokumentowałem licznymi zdjęciami. Zobaczyłem miejsca i budowle zarówno historyczne – nawet z czasów piastowskich, jak również inwestycje współczesne – niedawno oddane do użytkowania, często wybudowane przy znaczącym wsparciu z funduszy unijnych.

Co pokażę?

Opiszę wiele interesujących przykładów z obszaru kultury, sportu, nauki, rekreacji i turystyki, m.in. ogrody zoologiczne, muzea, aquaparki, zamki, centra nauki, teatry. Niektóre z nich możliwe są do zwiedzenia przez mieszkańców Podkarpacia podczas weekendu, a niekiedy lepiej będzie zaczekać do okresu urlopowego. Cykl ten będę systematycznie kontynuował aż do końca roku. Być może dzięki temu uda mi się zachęcić Czytelników do osobistego zapoznania się z opisywanymi przeze mnie obiektami.

 

Uchylając nieco rąbka tajemnicy już dzisiaj, niejako na zachętę, zamieszczam kilka fotografii z różnych atrakcyjnych miejsc, gdzie można przyjemnie spędzić czas, relaksując się i wypoczywając przy okazji. A już wkrótce zapraszam do pierwszego tekstu o bardzo oryginalnej i pomysłowej Panoramie Racławickiej, znajdującej się we Wrocławiu.

Zdjęcia: Waldemar Szumny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE