Reklama

Inwestycje w szkołach na terenie gminy Majdan Królewski

Opublikowano: śr, 12 sie 2020 08:21
Autor:

Inwestycje w szkołach na terenie gminy Majdan Królewski  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ruszyły remonty w placówkach oświatowych w gminie. Sprawdzamy, co i gdzie zostanie zrobione.

Pieniądze na inwestycje pochodzą z budżetu gminy. Łączna wartość wszystkich remontów to blisko pół miliona złotych.

Majdan Królewski

W tej miejscowości remontu doczekają się dwie szkoły podstawowe. Pierwsza, przy osiedlu Podlasek będzie miała nowe ocieplenie ścian zewnętrznych. Pracownicy budowlani wymienią także pokrycie dachowe na części budynku. Remonty potrwają do końca sierpnia. 

Druga szkoła, przy ulicy Jagiellońskiej, będzie mieć przebudowany budynek gospodarczy o wiatę na rowery. Prace potrwają do końca bieżącego roku. 

Na tej samej ulicy, w przedszkolu pracownicy rozbudują budynek o wiatę. Prace także potrwają do końca tego roku. To najdroższa inwestycja. Wyniesie ona  prawie 200 tysięcy złotych.

Brzostowa Góra

W szkole podstawowej zostanie wymieniona stolarka okienna w części budynku. Prace potrwają do końca września tego roku. Łączny koszt inwestycji to 68 tysięcy złotych.

Komorów

W szkole podstawowej planowane są remonty sali gimnastycznej i holu. Prace potrwają do końca sierpnia, a łączny koszt tego zadania to 50 tysięcy złotych.

Huta Komorowska

Pracownicy wykonają montaż wykładziny na korytarzach oraz remont klasopracowni komputerowej w szkole podstawowej. Koszt to 40 tysięcy złotych, a prace w szkole potrwają do końca sierpnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.