Reklama

Igrzyska na Fregacie

Opublikowano:
Autor:

Igrzyska na Fregacie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na krytej pływalni Fregata odbyły się Otwarte Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kolbuszowej - Krzysztofa Wilka. W zmaganiach wzięło udział 100 zawodników - uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z naszego powiatu.

Jak głosi stare porzekadło, "trening czyni mistrza", a młody Mistrz Olimpijski może kryć się w każdym dziecku mającym zapał i chęci do treningów. Czasem wystarczy delikatnie zachęcić do danej dyscypliny sportu, a reszta wydarzy się sama. Dlatego organizatorów niezwykle cieszył fakt, że najliczniejszą grupę zawodników stanowili uczniowie szkół podstawowych, dla których udział był debiutem w tego typu zawodach. Najlepsi zawodnicy oraz zwycięzcy wyścigów w swoich kategoriach wiekowych otrzymali medale, a dla pozostałych uczestników przygotowano pamiątkowe dyplomy. Ponadto sztafety drużynowe wróciły do swoich szkół z pucharami ufundowanymi przez przewodniczącego rady miejskiej - Krzysztofa Wilka. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE