Reklama

Idą jak burza

Opublikowano: czw, 18 maj 2017 11:57
Autor:

Idą jak burza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podopieczni Szkoły Muzycznej w Niwiskach znowu tryumfują! Tym razem w Kamieniu i Biłgoraju.

8 maja w Kamieniu odbył się Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych, przeznaczony dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu podkarpackiego w klasach: fletu, oboju, klarnetu, fagotu i saksofonu. Celem konkursu jest popularyzacja gry na instrumentach dętych drewnianych wśród dzieci i młodzieży oraz stworzenie warunków do wymiany doświadczeń, dyskusji pomiędzy pedagogami. Marcin Kosiorowski – flecista z niwiskiej Szkoły Muzycznej zdobył tam tytuł Złotego Laureata Podkarpackiego Konkursu Instrumentów Dętych Drewnianych.

Z kolei Julia Wiącek z klasy trąbki zdobyła wyróżnienie w Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych, zorganizowanym w Biłgoraju.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.