Reklama

HUTA KOMOROWSKA. Tu znajdziesz bezpłatną pomoc

Opublikowano: ndz, 21 lip 2019 08:30
Autor:

HUTA KOMOROWSKA. Tu znajdziesz bezpłatną pomoc  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W budynku Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej otwarto oddział Ośrodka Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Instytucja istnieje od maja 2019 roku. W Hucie Komorowskiej znajduje się jej punkt lokalny, który funkcjonuje we wtorki między godziną 13 a 18.W placówce można uzyskać bezpłatną pomoc w różnej formie. 

Do ośrodka mogą zgłaszać się wszystkie osoby pokrzywdzone przestępstwem. Mogą one liczyć na pomoc psychologa, psychiatry i psychoterapeuty.

Z pomocy mogą skorzystać także osoby, które mają problemy finansowe, nie uzyskały dotychczas pomocy rehabilitacyjnej lub mają problem w jej uzyskaniu.

Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem jest finansowany z budżetu Ministerstwa Sprawiedliwości. Funkcjonuje w ramach programu "Bezpiecznie i razem".

Z pracownikiem ośrodka w Hucie Komorowskiej można skontaktować się również  telefonicznie, dzwoniąc pod numer 530 380 330.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.