Reklama

Harmonogram odbioru śmieci w gminie Kolbuszowa na 2022. Jest ważna zmiana

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Miejski w Kolbuszowej opublikował nowy harmonogram odbioru odpadów od mieszkańców gminy Kolbuszowa na 2022 rok. Ważną zmianą jest to, że tworzywa sztuczne będą odbierane rzadziej niż do tej pory. Na tym nie koniec.

W przyszłym roku zmniejszona zostanie liczba odbiorów odpadów zmieszanych od mieszkańców sołectw w gminie Kolbuszowa. Kubły we wsiach odbierane będą w okresie letnim raz w miesiącu, a nie co dwa tygodnie.

Ważną zmianą, o której do tej pory nie mówiono, jest zmniejszenie liczby odbiorów posegregowanych odpadów z tworzyw sztucznych. Będą one zabierane co drugi miesiąc, na przemian z workiem, do którego będą trafiały plastikowe butelki: bezbarwne oraz w kolorze niebieskim i zielonym.

Butelki w pozostałych kolorach, np. żółtym trzeba będzie wrzucać do worka z odpadami z tworzyw sztucznych. 


Jak segregować? Źródło: UM Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy