Reklama

GS nadal monopolistą

Opublikowano:
Autor:

GS nadal monopolistą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ustalenia ostatniej komisji oświaty okazały się bezwartościowe. Radni po raz kolejny usunęli z obrad sesji punkt dotyczący zwiększenia liczby koncesji na sprzedaż alkoholu.

O wycofanie z porządku obrad punktu dotyczącego zwiększenia liczby koncesji na sprzedaż napojów wysokoprocentowych wnioskował na czwartkowej sesji (26 grudnia) Jan Puzio, radny z Raniżowa. - Składam wniosek formalny o usunięcie z porządku obrad punktu trzeciego. To jest dokładnie ten sam wniosek, który złożyłem miesiąc temu – powiedział samorządowiec.

Społeczne oczekiwania
Radny Puzio nie krył niezadowolenia, że wraca do dyskusji ten temat. - Nie przyszło mi do głowy, że ten temat znowu pojawi się na sesji. Widocznie jest takie oczekiwanie, żebyśmy na temat sklepów alkoholowych dyskutowali co miesiąc – powiedział radny Puzio. - Ja akurat tego problemu nie podzielam. Proponuję przełożenie go do listopada, czyli do czasu podjęcia w tym temacie decyzji. Decyzja w tym temacie została podjęta w listopadzie 2016 roku i z tego co wiem na przestrzeni lat była wypracowana taka praktyka, że debatowało się o tym raz do roku, a nie raz na miesiąc.

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE