Reklama

Groził mieszkańcowi śrubokrętem. Jest już wyrok sądu

Opublikowano:
Autor:

Groził mieszkańcowi śrubokrętem. Jest już wyrok sądu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czerwcu 2019 roku 23-letni obywatel Danii przyjechał skradzionym z warszawskiej wypożyczalni rowerem do Cmolasu. Tam, grożąc śrubokrętem jednemu z mieszkańców, ukradł mu motorower i uciekał nim w kierunku Sokołowa Młp.

1 lipca Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu skazał Yonisa P. na łączną karę dwóch lat pozbawienia wolności.

- Orzekł zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres jednego roku. Wyrok jest prawomocny

- przekazała Joanna Kwiatkowska-Brandys, szefowa kolbuszowskiej prokuratury. 

- Ze zgłoszenia pokrzywdzonego mieszkańca Cmolasu wynikało, że nieznany mężczyzna przyjechał rowerem na posesję 54 -latka i grożąc mu śrubokrętem, wsiadł na jego motorower i odjechał. Z przekazanych informacji wynikało również, że sprawca prawdopodobnie był obcokrajowcem

- poinformowała Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.


W niespełna godzinę po zgłoszeniu uciekającego ulicą Armii Krajowej w Raniżowie motorowerzystę zauważyli policjanci z referatu ruchu drogowego. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali go i obezwładnili, a skradziony motorower zabezpieczyli.

23-latek w czerwcu 2019 roku trafił do policyjnego aresztu. Prokurator przedstawił mu zarzuty rozboju, kradzieży z włamaniem oraz niezastosowania się do sygnałów nakazujących zatrzymanie pojazdu. Wobec obcokrajowca zastosowano wówczas środek zapobiegawczy w postaci trzech miesięcy tymczasowego aresztu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE