Reklama

Gospodynie najlepsze

Opublikowano:
Autor:

Gospodynie najlepsze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Unihokeistki z Majdanu Królewskiego oraz unihokeiści z Kupna będą reprezentować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim.

W piątek (28 października) i we wtorek (8 listopada) w Szkole Podstawowej w Majdanie Królewskim odbyły się powiatowe zawody w unihokeja chłopców i dziewcząt ze szkół podstawowych powiatu kolbuszowskiego.

Rywalizacja sportowa przełożyła się na emocjonującą atmosferę obydwu imprez. W zawodach wzięło udział sześć szkół. Młodzi sportowcy reprezentowali szkoły podstawowe z Kolbuszowej, a także szkołę w Kupnie, w Trzęsówce, w Klatkach i w Majdanie Królewskim. Wśród chłopców najlepsza okazała się drużyna z Kupna, a wśród dziewcząt drużyna z Majdanu Królewskiego. Zwycięzcy powiatowych zawodów będą reprezentować powiat kolbuszowski w półfinałach w unihokeja.

Unihokej jest grą bardzo popularną przede wszystkim w krajach skandynawskich. Do Polski zawitał w 1981 roku. Jest sportem - zabawą, nacechowaną dużą dynamiką, walorami wychowawczymi (wyrabia poczucie odpowiedzialności, rozwija umiejętności współdziałania, poszanowania przepisów itp.), zaspokaja potrzebę aktywności ruchowej i walki sportowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE