Reklama

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej w Hucinie

Opublikowano: pt, 8 gru 2017 05:00
Autor:

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej w Hucinie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 23 listopada w Szkole Podstawowej w Hucinie zorganizowano Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. W wokalnej rywalizacji wzięli udział uczniowie z placówek w Kosowach, Siedlance, Przyłęku i Hucinie.

Uczestnicy zaprezentowali znane i lubiane utwory anglojęzyczne, dając przy tym popis nie tylko swoich wokalnych umiejętności, ale też ruchu i obycia scenicznego. Występy solistów podzielono na dwie kategorie wiekowe: klasy I - III oraz IV - VII. Wśród młodszych uczestników pierwsze miejsce wywalczyła Emilia Magda, uczennica Szkoły Podstawowej w Siedlance. Na drugim miejscu uplasowała się Hiacynta Leśniak, zaś trzecie miejsce zdobyła Lara Guźda (obie dziewczynki są uczennicami Szkoły Podstawowej w Hucinie). 

 

 

Wśród starszych solistek na najwyższym stopniu podium stanęła Aleksandra Kosiorowska ze Szkoły Podstawowej w Przyłęku. Drugie miejsce wyśpiewała Marta Guzior ze Szkoły Podstawowej w Siedlance. Trzecie miejsce zajęła Anna Zielińska, reprezentująca Szkołę Podstawową w Kosowach.

W czasie obrad jury uczestnicy zajęli sobie czas wspólnym śpiewaniem karaoke. Sił po występach dostarczył także słodki poczęstunek. Na zwycięzców czekały pamiątkowe dyplomy i upominki. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.